Co czeka Was na kursie ? 

🌿 Przede wszystkim dowiecie się wszystkiego na temat henny oraz sztuki mehendi. Poznacie magiczne właściwości rośliny Lawsoni Inermis i dowiecie się o co właściwie chodzi w tym zdobieniu ciała, czyli po co ta panna młoda tak się maluje. Zdobędziecie wiedzę niezbędną by rozpocząć samodzielną przygode z mehendi. 

☀️ Twórczo spędzicie czas w nietuzinkowej atmosferze, w doborowym towarzystwie. 

🍀 Kto wie, może odkryjecie nową pasję w życiu.

️🎨 Samodzielnie wymalujecie piękne hennowe zdobienia na ciele. Ja pokaże Wam jak malować rożkiem, jak tworzyć proste elementy , które przekształcicie w większe rozbudowane wzory. Poznacie zasady kompozycji, niuanse naszego ruchomego ciała. Tak, tak. Każdy z Was stanie się na chwilę artystą. 

🌱I co bardzo ważne nauczycie sie samodzielnie mieszać idealną pastę z naturalnej henny :) 

⛱ No i oczywiście zrelaksujecie się i pozytywnie naładujecie baterie twórczą energię. 

🍀🍀🍀🍀

Kurs malowania naturalną henną składa się z dwóch części – grupy początkującej "Namaste henna" oraz kontynuacji "Radża henna". 

➡️ Szczegółowy opis kursu znajdziecie na stronie http://kurs.mehendi.pl/ ⬅️

Program skierowany jest dla osób początkujących, które nie miały jeszcze przyjemności własnoręcznego malowania henną lub dla tych którzy pierwsze próby mają już za sobą ale chcą dowiedzieć się czegoś więcej.

🍀 PROWADZĄCA KURS 🍀 

Kurs poprowadze ja, czyli Agata Wójt, w świecie henny przedstawiam się jako Mehendi masala. Jestem indolożką, podróżniczką, kolorową osobą zakochana w Indiach. Z jednej ze swoich podróży przywiozłam miłość do henny. I odkąd się poznałyśmy tak już sie nie rozstajemy. Sztuką mehendi zajmuję się od 5 lat, od ponad 4 lat prowadzę warsztaty i kursy malowania henną, z którymi podróżuję po całej Polsce, a nawet poza jej granice. W październiku zeszłęgo roku zdarzylo mi sie poprowadzić kurs w samym Marakeszu :) Jak chcecie poznać więcej ciekawych hennowych historii, to zapraszam, zapraszam. Możecie też poczytać co nieco o mnie tutajhttp://mehendi.pl/mehendi-masala/

🍀 DATA I MIEJSCE 🍀 

11 luty 2018 roku niedziela

12:00-14:00 "Namaste henna" grupa początkująca 

14:00-14:30 przerwa 

14:30-17:00 "Radża henna" grupa średniozaawansowana

MIEJSCE: DalejMama
ul. Marca Polo 9
Wrocław

🍀 INFORMACJE O ZAPISACH 🍀

KOSZT od osoby: 

Cały kurs:

300 zł przy zapisach do 5.02.2018 
320 zł przy zapisach w dniach 6-10.02. 2018

*zapisy oznaczaja wpłatę zadatku w wysokości 50 zł

W sprawie zapisów proszę o kontakt na agata.wojt@gmail.com , możecie też kontaktować się ze mną przez formularz, który znajdziecie na stroniehttp://kurs.mehendi.pl/

O wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłaty zadatku. Obowiązuje limit miejsc 10 osób.
Zajęcia odbęda się jeśli zbierze sie minimum 6 osób na grupę.


🍀 INFORMACJE PRAKTYCZNE 🍀

1. Na warsztatach używać będziemy wyłącznie naturalnej indyjskiej henny. Świeżo przygotowana do celów warsztatowych pasta nie zawiera żadnych składników chemicznych. Jest w 100% organiczna i zdrowa dla skóry. Pasta zawiera hennę, naturalny olejek eukaliptusowy i lawendowy, wodę oraz cukier. Jeśli ktoś ma uczulenie na któryś z tych składników, proszę o informację. Henna nie zawiera barwnika PPD.

2. Uczestnicy samodzielnie będą nakładać hennę na skórę sąsiada lub na swoją własną. Ja nie będą Was malować. Henna barwi skórę na kolor brązowy na czas ok. 7-14 dni. Po nałożeniu na skórę henna potrzebuje ok. 20 minut aby wyschnąć. Nakładanie henny na skórę zakończymy więc ok. 15 minut przed zakończeniem warsztatów aby henna zdążyła wyschnąć i żebyście mogli bezpiecznie założyć kurtki, swetry.

3. Jako, że warsztat będzie mieć część praktyczną (szczególnie chodzi o mieszanie henny), zaznaczam, że można się troszkę umazać. Henna spiera się z ubrań.

4. Aby dobrze przygotować skórę do mehendi możecie dzień przed warsztatami zrobić peeling skóry. Przed warsztatami nie natłuszczajcie skóry. 

5. Każdy uczestnik otrzyma materiały warsztatowe.

6. Materiały warsztatowe objęte są prawami autorskimi Mehendi masala

🍀 WSKAZÓWKI DOJAZDU : 🍀

Dojazd komunikacją miejską:

Autobus 115 z Placu Grunwaldzkiego - kierunek Wojnów – przystanek Monopolowa

Tramwaj 9 z Dworca PKP/PKS – kierunek Sępolno – przystanek pętla Sępolno (trzeba przejść ok. 20 minut pieszo, lub przesiąść się na autobus 115)

Tramwaj 17 z Arkady Capitol (blisko dworca) – kierunek Sępolno – przystanek pętla Sępolno (trzeba przejść ok. 20 minut pieszo, lub przesiąść się na autobus 115)

Tramwaj 33 z Rynku/Galerii Dominikańskiej - kierunek Sępolno - przystanek pętla Sępolno (trzeba przejść ok. 20 minut pieszo, lub przesiąść się na autobus 115)

Jadąc samochodem trzeba skręcić w ulicę Marca Polo. Parking dostępny wzdłuż ulicy. 

🍀 PYTANIA KIERUJ DO 🍀
agata.wojt@gmail.com / Mehendi masala wiadomość na facebooku/ 

Warsztaty zaczynamy punktualnie. Przyjdź proszę 5-10 minut przed rozpoczęciem by uregulować płatności. Fajnie jeśli będziesz mieć przygotowane równe kwoty. 

Zapraszam i do zobaczenia Agata Wójt