ŁAGODNA BIO-ENERGETYKA (Gentle Bio-Energetics) to delikatny dotyk, który przywraca naturalny przepływ energii życiowej i pozwala odzyskać siły witalne. Wykorzystuje szereg technik przywracających zdrowie oraz wspomagających rozwój. Autorką Łagodnej Bio-Energetyki jest lekarz medycyny, pediatra Eva Reich.
Wiele elementów terapii odnosi się do pracy z ciałem. W ciele gromadzone są traumatyczne lub radosne wspomnienia pochodzące z różnych okresów życia (od momentu zapłodnienia po dzień dzisiejszy) , wyparte lub utracone z powodu bólu, braku zgody i akceptacji. Blokady te przeradzają się w systemy obronne, które uniemożliwiają nam swobodne działanie i osiąganie sukcesów oraz nie pozwalają w pełni cieszyć się życiem.
 

Łagodną Bio-Energetykę stosujemy zaraz po doświadczeniu traumy, wiele lat po doznaniu traumy, ale także jako profilaktykę czy opiekę prenatalną (uwolnienie przyszłej matki od napięć w ciele, przywrócenie swobodnego przepływu energii w ciele i łonie – przygotowanie bezpiecznego i ciepłego środowiska dla rozwoju dziecka). 

Wskazania do zastosowania Łagodnej Bio – Energetyki:
 Po wypadkach, narkozie, operacjach , zranieniach, złamaniach kości, trudnym porodzie, szoku, śpiączce, przy asymetrii ciała, uczuciu oddzielenia od ciała, odrętwieniu, po molestowaniu fizycznym i seksualnym, nadużyciu alkoholu i narkotyków, przy problemach z wyrażaniem emocji, po traumie emocjonalnej;
 Gdy czujesz się niechciany, smutny, samotny, wystraszony; opuszczony przez większą część życia i nie wiesz dlaczego; masz uczucia złości, niepokoju, strachu, depresji; nie czujesz więzi; jesteś nieplanowanym, niechcianym dzieckiem; matka w ciąży doświadczyła śmierci lub żałoby; masz zimne stopy, problemy z nogami, miednicą, zajściem w ciążę;
 Dzieci i dorośli mający problemy rozwojowe;
 Problemy z trawieniem, wypróżnianiem, perystaltyką jelit; napięcia i skurcze mięśni gładkich przewodu pokarmowego; skurcz przełyku, drażliwy żołądek, zapalenie okrężnicy i uchyłków;
 Problemy ze snem, zasypianiem;
 Choroby o podłożu psychosomatycznym, choroby oporne w leczeniu.

Metody i techniki Łagodnej Bio-Energetyki mogą być stosowane jednorazowo lub w terapii ciągłej, optymalnie raz w tygodniu. Można je łączyć z innymi terapiami – wspierają działanie innych terapii. Pierwsza sesja przeważnie jest sesją podwójną (linia traum życiowych + balans), trwa max. 3 godziny. Każda kolejna 60 do 90 minut. Oto niektóre ze stosowanych technik:
 Balans – porusza energię, ponownie łączy z ciałem, wspomnieniami, duszą.
 Masaż Dotyk Motyla – wyprowadzanie energii na powierzchnię ciała, budowanie więzi, uzdrawianie traum pierwotnych
 Metamorfoza – uzdrawianie wspomnień z okresu poczęcia, ciąży i narodzin, problemy rozwojowe.
 Rozbrajanie Segmentowe – systematyczne rozpuszczanie zbroi od głowy do stóp.
 Perystaltyczny Masaż Dotyk Motyla – przywracanie perystaltyki jelit.
 Oddech Psychofoniczny – przywracanie fali oddechu w całym ciele.
 Psychodrama Narodzin – uzdrowienie traum z okresu narodzin.
 Brazylijski Masaż Palców – balansowanie ciała.

SESJE ŁAGODNEJ BIO- ENERGETYKI WYKONUJE: 
Anna Szurlej – nauczyciel Ekstra Kompetencyjny Vedic Art, terapeutka dźwiękiem mis tybetańskich i gongów, naturoterapeutka, trener SBF. 

„Od ponad 20 lat zgłębiam wiedzę na temat kreatywności, zdrowia i samorozwoju. Wewnętrzna transformacja jest moim impulsem do poszukiwania nowych rozwiązań w terapii i warsztatach, które prowadzę. W swojej pracy głównie wykorzystuję łagodne techniki pracy z ciałem, m.in. masaż tybetański, masaż Ojca Klimuszki, Łagodną Bio-Energetykę, medytacje, Soul Body Fusion i dźwięk.”
www.annaszurlej.pl 
Kontakt: Anna Szurlej tel. + 48 608 520 250

TERMIN: ustalany indywidualnie 

MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marca Polo 9 (Osiedle Olimpia Port), Wrocław

ZAPISY: W celu zapisania się na sesje z Łagodną BIO-Energetyką prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://goo.gl/forms/6Po3SEhkX1r1e9WD3, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

INWESTYCJA: 
• sesja 60-90 min. 160 zł.
• sesja 2,5 – 3 godz. 250 zł