Uwaga, uwaga :) OtwIeramy dodatkową, nową grupę na Rodzinny Vedic Art (Malowanie rodzinne - metoda Curta Källmana) – jedyny taki warsztat dla Dzieci, Rodziców i Dziadków Trwają zapisy!

Kilka słów o warsztacie:

Rodzinny Vedic Art to spotkanie z kolorem, światłem, przestrzenią, spotkanie z niczym nieograniczoną kreatywnością. Na warsztat zapraszamy Rodziców, Dzieci (bez względu na wiek) oraz Dziadków. Będziemy się dobrze bawić, malować, poznawać siebie, otwierać na podszepty swojego serca i łączyć ze swoją intuicją. Będzie to czas spontanicznego bycia i tworzenia razem z Twoim Dzieckiem (Dziećmi), w przestrzeni sprzyjającej wzmocnieniu więzi, wzajemnych relacji (Rodzic-Dziecko) oraz przeżycia wspólnie niezapomnianych chwil. Udział w warsztacie pozwoli na głębsze zrozumienie siebie jako Rodzica oraz zachowań Dziecka. Będzie to również niezwykłe doświadczenie dla Dzieci – wydobywa i wzmacnia ich potencjał twórczy, wyobraźnie oraz pewność siebie, pozwala poznać siebie jako wewnętrznego kreatora swojego życia.

Więcej o metodzie: http://www.annaszurlej.pl/metoda-rozwoju-osobistego-wg-curta-kallmana-edycja-dla-rodzin/ 

Warsztaty prowadzi: 
Paulina Mazurek, ukończyła Akademię Sztuk Pięknych "Goldsmiths University" w Londynie. Od 3 lat pracuje w głównej szkole Vedic Art dla Johannesa Kallmana, syna twórcy metody, Curta Kallmana. Jest koordynatorem Vedic Art w Wielkiej Brytanii oraz letnich kursów na Oland, odpowiada za międzynarodowe kontakty. Założyła Vedic Art Academy w Londynie. W Polsce tłumaczy kursy Johannesa Kallmana. 
Prywatnie Paulina jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek: 17 letniej Zuzanny oraz 7 letniej Bridy. Wiedzę zdobytą na kursie Vedic Art dla rodzin stosuje razem ze swymi córkami w życiu codziennym. W ten sposób wspiera swoje dzieci w rozwoju, żeby mogły rozwinąć i swobodnie przejawiać cały swój potencjał.

Miejsce: Akademia Rozwoju DalejMama ul. Marca Polo 9, 51-504 Wrocław

Czas: Warsztat odbędzie się w cyklu weekendowym w terminach:
Pierwszy weekend: 15 września 2017 w godz. 16.00 – 19.00
16,17 września 2017 w godz. 10.00 – 17.00

Drugi weekend: : 13 października 2017 w godz. 16.00 – 19.00
14,15 października 2017 w godz. 10.00 – 17.00
Koszt: 500 zł/weekend (Dzieci gratis!)

Chcesz się zapisać – wyślij do nas formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/cqgfrIt7vbZs8yns2
Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowych informacji udziela Anna Szurlej tel. 608520 250