W teorii wybaczanie jest bardzo proste, natomiast w praktyce dla większości ludzi jest dużym wyzwaniem, głównie z powodu nierozumienia jego prawdziwego charakteru. 

Wybaczanie nie polega, jak to się wydaje większości ludzi, na powiedzeniu: w porządku, nic się nie stało - jest OK. Jest ono złożonym, świadomym aktem, który uwalnia psychikę, duszę od potrzeby zemsty i postrzegania siebie jako ofiary. Wybaczenie jest czymś więcej niż uwolnieniem od winy osoby, która nas zraniła, jest wyzwoleniem siebie spod kontroli, jaką sprawuje nad naszą psychiką poczucie bycia ofiarą. To uwolnienie jest efektem świadomego wzniesienia się na wyższy poziom odczuwania i nie jest teoretyczne, lecz dotyczy każdego aspektu naszego funkcjonowania, w tym fizjologii. Efekty autentycznego wybaczenia graniczą z cudami. 

Zapraszamy Osoby, które chcą:
- opuścić rolę "ofiary"
-uwolnić swoje ciało od balastu
- uzdrowić sprawy z przeszłości
- pozbyć się żalu i smutku
- zmienić sposób reagowania na sytuacja dnia codziennego
- spędzić czas kreatywnie
-odczuwać wewnętrzną radość i satysfakcję

Prowadząca: 
Natalia Miszczyszyn 

Arteterapeutka, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka malarstwa Vedic Art, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, pasjonatka i propagatorka alternatywnych metod rozwoju osobistego. Obecnie przedmiotem moich naukowych zainteresowań jest psychologia kreatywności stąd studiuję psychologię w USWPS we Wrocławiu.
Zapraszam na mojego BLOGA http://nataliamiszczyszyn.pl/ 

Termin: 27.01.2018r., (sobota) 10:00-15:00

Miejsce: Akademia Rozwoju DalejMama
ul. Marca Polo 9 (Osiedle Olimpia Port), Wrocław
tel. 789 429 110

Inwestycja: 150 zł (zaliczka 50 zł)
Ilość miejsca ograniczona max 5 osób ze względu na zasady Gry Satori

Dla osób biorących udział w Warsztacie NIESPODZIANKA :)

Zapisy: https://goo.gl/forms/7KS0fqDMMlt91Qdj1
Aby zapisać się na warsztat prosimy o wypełnienie formularza. W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz dane do przelewu.