Ścieżką SERCA do BIZNESU – warsztat dla Kobiet

Nowy rok, nowe możliwości, nowy początek i powiew świeżej energii – to idealne warunki, żeby zamknąć to, co było, co już nieaktualne, podziękować za wszystkie lekcje, wyciągnięte wnioski i ruszyć na przód. Może to właśnie ten rok, w którym znajdziesz w sobie odwagę i motywację do zmian na lepsze, do zbudowania nowej Siebie i rozwinięcia skrzydeł? 

Jeśli:
• poszukujesz nowych dróg rozwoju;
• chcesz się upewnić, że to właściwy kierunek;
• potrzebujesz poznać potencjał w Tobie drzemiący;
• masz pomysł na biznes, ale masz wątpliwości czy jest dobry i jak zacząć;
• szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną;
• chcesz nawiązać nowe znajomości, kontakty, które być może pomogą w tym kroku na przód;
• a może po prostu potrzebujesz wsparcia w odnalezieniu w sobie tej odwagi do zmiany

serdecznie zapraszam Cię na warsztaty i do wspólnego działania prowadzącego do realizacji marzeń ♥ 

Podczas spotkań:
• pomogę poukładać Wam to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli; 
• zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest nasza gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są nasze mocne strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie; 
• przyjrzymy się ewentualnym blokadom, przekonaniom;
• uruchomimy nasze wewnętrzne kompasy intuicji; 
• wspólnie przegadamy pomysły i włożymy je w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby);
• wspólnie też stworzymy wstępną strategię działania; 
• podczas warsztatu zapoznamy się z budową biznesplanu oraz możliwościami finansowania pomysłu (w przypadku osób zmieniających pracę przygotujemy się wstępnie do rozmowy, omówimy dokumenty aplikacyjne).

Takie grupowe spotkanie pozwala jeszcze lepiej przyjrzeć się pewnym kwestiom, pomysłom, w końcu „co dwie głowy to nie jedna”  Jest to również wspaniała okazja wzajemnej inspiracji. 
Będzie to pierwszy, wstępny warsztat w ramach całego cyklu „Ścieżka SERCA do BIZNESU”. Po warsztacie istnieje możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne lub kolejne, bardziej szczegółowe spotkania grupowe i dalszej pracy nad własnym pomysłem. 

Moja praca z klientami wygląda nieco inaczej niż standardowe doradztwo biznesowe, dlatego będziemy pracowały z intuicją (jeśli uważasz, że nie potrafisz to pokaże Ci, że niewiele potrzeba, aby ją w końcu „usłyszeć”), stworzymy mapy marzeń, opowiem Ci o mocy płynącej 
z brzucha a czasem zanurzymy się w medytację, aby upewnić się czy wszystko co się klaruje, tworzy, układa jest zgodne z Tobą, Twoją ścieżką serca, pragnieniami. Metody pracy, techniki dopasowuje do potrze grupy. 

Kim jestem?
Nazywam się Joanna Kubrakiewicz. To co mogę powiedzieć o sobie, to na pewno to, że przede wszystkim jestem praktykiem – od ponad 7 lat prowadzę własną firmę, jestem współwłaścicielką sieci prywatnych żłobków „Po sąsiedzku” oraz Akademii Rozwoju DalejMama. Firmę zakładałam pracując równocześnie na etacie (co było nie lada wyzwaniem) i zaczynałam od tzw. zera – bez doświadczenia, budżetu na inwestycję, znajomości branży. Do wszystkiego, co osiągnęłam doszłam na zasadzie prób i błędów, a droga było dosyć wyboista. Po tych kilku latach różnych doświadczeń stworzyła się we mnie myśl, że chciałbym pomagać innym Kobietom, będącym na starcie – towarzyszyć, wspierać, czasem podpowiedzieć.
Z wykształcenia jestem pedagogiem - doradcą zawodu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, kursów i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości 
i poradnictwa zawodowego. Jestem również współautorką publikacji „Dobry start na rynku pracy – studencki przewodnik kariery”. Oprócz prowadzenia własnej firmy pomagam w tworzeniu nowych pomysłów biznesowych, ich realizacji oraz pisaniu biznesplanów i wniosków na dotację, dofinansowanie (z bardzo różnych obszarów i branż, wszystkie zakończone sukcesem ). Kilka lat temu weszłam na ścieżkę szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego, dzięki której 
w tej chwili zarówno w życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować sercem, intuicją i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Każdy dzień, sytuacja, wyzwanie traktuje jako kolejną, wzbogacającą lekcję i za każdą jestem bardzo wdzięczna. Sama również często korzystam ze wsparcia innych, bo wiem że jest to niezwykle ważne i inspirujące. 

TERMIN: 17 marca 2018r. (sobota) godz. 12.00-18.00

MIEJSCE: Warszawa, okolice centrum, podamy wkrótce

CENA: 150 zł, gwarancją zarezerwowania miejsca jest wpłata 50zł zadatku 


ZAPISY: Aby zapisać się na warsztat wypełnij formularz zgłoszeniowyhttps://goo.gl/forms/r314UdnAyg5vXoTc2 
W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa oraz informacja o płatności. 


* ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat zadatku, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć w przypadku nie zebrania się grupy (płatność zostaje zwrócona lub przechodzi na zajęcia w nowym terminie), w sytuacji nie przybycia na zajęcia z przyczyn niezależnych od organizatora nie przysługują zwroty.