Zapraszamy na spotkania z Żywiołami w Akademii Rozwoju DalejMama.

Każde spotkanie będzie poświęcone jednemu żywiołowi. Zgłębisz jego naturę i siłę. Wyrazisz ruchem, słowem i pędzlem. Opowiesz baśń o swej indywidualnej mocy i namalujesz obraz, na którym będą przeplatać się siły Powietrza, Wody, Ognia i Ziemi. Na piątym spotkaniu spotkasz żywioł Eteru – tego, który dba o równowagę żywiołów we Wszechświecie. Poznasz go poprzez masaż żywiołów. Na warsztatach doświadczysz mocy Żywiołów wieloma zmysłami, by znaleźć dostęp do swojej własnej mocy i z niej korzystać.

Dawno, bardzo dawno temu, kiedy Boginie i Bogowie stwarzali Świat czerpali z nieograniczonej Mocy Żywiołów niczym malarz ze swej palety kolorów ….

tak zaczniemy snuć opowieść o wielkiej Mocy, mocy stwórczej, mocy Wszechświata, mocy Natury i mocy, która drzemie w każdej z nas …

... ta opowieść poprowadzi cię krok po kroku do środka, do głębi siebie, poprowadzi na głębiny wewnętrznej naturalnej mocy, popłyniesz z nurtem źródlanej rzeki, rozpalisz płomień wyobraźni, zapłoniesz żarem namiętności, staniesz się wiatrem nowych inspiracji, który posieje nasiona marzeń w żyznej glebie możliwości …

Czy zdarza ci się płynąć z siłą wodospadu, płakać ulewnym deszczem, grzmieć i ciskać piorunami, zapadać się pod ziemię, wybuchać niczym wulkan?

Żywioły mają wielką moc. W nich łączy się siła Życia i Śmierci. Nie można powiedzieć, że są dobre lub złe, one po prostu istnieją w szerokim spektrum swego bogactwa, mogą dawać jak i odbierać życie, są nieokiełznane, wolne. Ta wielka moc jest też w Tobie. To twój ogromny zasób energii, którą dysponujesz, który ci przynależy.
Ale jak często czujesz tę moc? Czy korzystasz z niej?
Czy ty nią kierujesz czy też ona tobą zarządza?

Podczas warsztatów w atmosferze spokoju, uważności:
- poznasz lepiej własne stany emocjonalne
- doświadczysz ich w relacji z Żywiołami jako naturalnej siły, która działa w Przyrodzie, działa w Tobie
- znajdziesz własny sposób na wyrażanie, harmonizowanie emocji
- nawiążesz głębszy kontakt z własnymi emocjami jako z siłą, którą dysponujesz
- odkryjesz w jaki sposób możesz korzystać z siły emocji
- zajmiesz się radosną ekspresją Żywiołów w sobie, wyrazisz je poprzez baśń, obraz, ciało

O MNIE
Nazywam się Anna Rogowska. Moja osobista droga prowadzi mnie ścieżkami, które łączą ciało, umysł i ducha. Z wykształcenia jestem psycholożką, pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces, korzystam z metod terapeutycznych i coachingowych, czerpię ze snów, baśni. Zajmuję się także malowaniem intuicyjnym Vedic Art. oraz terapią manualną (pracuję poprzez masaże, głównie Lomi Lomi Nui, masaż miodem). Pracuję z kobietami, indywidualnie i warsztatowo. Prowadzę warsztaty rozwojowe inspirowane baśniami z książki „Biegnąca z wilkami”. Uwielbiam przyrodę, gotowanie, zbieram zioła.

Kiedy? Gdzie? Za ile?
czwartki: 3,10,17,24, 31 sierpnia 2017r.
godz. 18.00-21.00
Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marco Polo 9, Wrocław
Koszt całego cyklu: 400 zł (koszt pojedynczych zajęć 100 zł)

https://goo.gl/forms/StYyFY4YSbvSy0cg2

Zapisy i szczegółowe informacje:
DalejMama
kontakt@dalejmama.pl
tel. 789 429 110