Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, w Akademii Rozwoju DalejMama. Jest także możliwość skorzystania z masażu dla kobiet w ciąży. 

Lomi Lomi Nui to pochodzący z Hawajów niezwykle głęboki sposób pracy z ciałem, wywodzi się z prastarej świątynnej tradycji. Wykonywany był przez Kahunów – starożytnych strażników wiedzy tajemnej oraz uzdrawiania. Tradycyjnie masaż ten trwał nawet kilka dni. 

Na płaszczyźnie fizycznej, masaż pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe mięśnie przynosząc uczucie lekkości i ogólnego rozluźnienia. Lomi Lomi Nui wpływa korzystnie na wszystkie układy wewnętrzne: układ krążenia, trawienny, kostny i moczowo-płciowy. Ponadto odmładza i poprawia jędrność skóry.

Hawajski masaż w naturalny i łagodny sposób wpływa na psychikę. Dzieje się to poprzez uwolnienie z napięć, czyli złogów emocjonalnych skumulowanych i nagromadzonych w ciele. Takie działanie przynosi terapeutyczny skutek. Pełen szacunku czuły dotyk odpręża ciało i umysł, co pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój.

Mentalne nastawienie masażysty: ”aby działo się to, co najlepsze dla danej osoby”, sprawia, że serce otwiera się na miłość a w życiu zachodzą zmiany. Dzięki temu odzyskujemy jedność z naszą prawdziwą naturą.
Masowane jest całe ciało, zarówno przód jak i tył wraz z rękami, nogami oraz głową. Intymne części ciała są cały czas zasłonięte. Do masażu używana jest duża ilość olejku. Przyjemne, łagodne i zsynchronizowane z muzyką ruchy masażysty wprowadzają dość szybko w stan głębokiego relaksu i zaufania.

Masaż odczuwany jest jako najbardziej naturalny sposób dotyku. W masażu Lomi - Lomi, terapeuta pracuje przedramionami i ramionami. Nastrój odprężenia pogłębia specjalnie dobrana muzyka hawajska lub relaksacyjna. 

Cena: 1,5h - 150zł (istnieje możliwość wykonania krótszego lub dłuższego masażu, maks. 2 h)

Rezerwacje terminu prosimy kierować na adres e-mail lub drogą telefoniczną:

e-mail: kontakt@dalejmama.pl
tel.: 789 429 110

Terminy i godziny są ustalane indywidualnie.

Zapraszamy!