Kobieca moc w biznesie - coraz więcej kobiet odnajduje w sobie odwagę do realizowania marzeń, planów, pragnień i rozwija skrzydła zakładając firmy, decydując się na stanowiska kierownicze czy zmieniając zupełnie pracę i branżę. Jest też grono takich, które od dawna mają pomysł, chęć wypłynięcia na szerokie wody, potrzebę zmiany, by móc się realizować i cieszyć życiem, ale czują się jeszcze niegotowe, a lęk przed podjęciem decyzji jest na tyle duży, że skutecznie przysłania możliwości i cel. Często wynika to z braku pewności siebie i wsparcia ze strony otoczenia.

Jeśli w tym momencie bliżej Ci do tej drugiej grupy – serdecznie zapraszam na konsultacje indywidualne. Wszystkie spotkania mają charakter wsparcia – towarzyszę Ci w odnalezieniu „siebie w sobie”, w odbudowaniu poczucia własnej wartości, w wyznaczaniu i osiąganiu założonych celów oraz realizacji marzeń.

"Scieżką serca i intuicji do realizacji marzeń zawodowych"

Terminy konsultacji ustalane są indywidualnie po zgłoszeniu chęci poprzez formularz https://goo.gl/forms/OFZscHoS3dOVHC5v2


Jeśli:
• poszukujesz nowych dróg rozwoju;
• chcesz się upewnić, że to właściwy kierunek;
• potrzebujesz poznać potencjał w Tobie drzemiący;
• masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się za to zabrać;
• szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną
serdecznie zapraszam Cię na konsultacje, spotkania i do wspólnego działania prowadzącego do realizacji marzeń ♥

 

Podczas spotkań:
• pomogę Ci poukładać to, co niepoukładane, „rozczesać” myśli; 
• zastanowimy się jaki jest cel, motywacja do podjęcia działania i jaka jest Twoja gotowość do zmian, zwrócimy uwagę na to, jakie są Twoje mocje strony i znajdziemy sposób na ich wyrażenie; 
• uruchomimy Twój wewnętrzny kompas intuicji; 
• przegadamy pomysł i włożymy go w „realne ramy” (biorąc pod uwagę możliwości, zasoby, potrzeby);
• wspólnie stworzymy strategię działania i wyznaczymy poszczególne kroki i cele szczegółowe;
• opracujemy dokumenty aplikacyjne, przygotujemy do rozmowy o pracę – w przypadku ubiegania się o nowe stanowisko;
• opracujemy konkretny biznesplan wraz z budżetem oraz zrobimy analizę możliwości finansowania realizacji pomysłu – w przypadku decyzji o własnej firmie.

Moja praca z klientem wygląda nieco inaczej niż standardowe doradztwo biznesowe, dlatego będziemy pracowały z Twoją intuicją (jeśli uważasz, że nie potrafisz to pokaże Ci, że niewiele potrzeba, aby ją w końcu „usłyszeć”), stworzymy mapę marzeń, opowiem Ci o mocy płynącej z brzucha a czasem zanurzymy się w medytację, aby upewnić się czy wszystko co się klaruje, tworzy, układa jest zgodne z Tobą, Twoją ścieżką serca, pragnieniami. Metody pracy, techniki dopasowuje do konkretnej osoby.


Kim jestem?
Nazywam się Joanna Kubrakiewicz. To co mogę powiedzieć o sobie, to na pewno to, że przede wszystkim jestem praktykiem – od ponad 7 lat prowadzę własną firmę, jestem współwłaścicielką sieci prywatnych żłobków „Po sąsiedzku” oraz Akademii Rozwoju DalejMama. Firmę zakładałam pracując równocześnie na etacie (co było nie lada wyzwaniem) i zaczynałam od tzw. zera – bez doświadczenia, budżetu na inwestycję, znajomości branży. Do wszystkiego, co osiągnęłam doszłam na zasadzie prób i błędów, a droga było dosyć wyboista. Po tych kilku latach różnych doświadczeń stworzyła się we mnie myśl, że chciałbym pomagać innym Kobietom, będącym na starcie – towarzyszyć, wspierać, czasem podpowiedzieć.
Z wykształcenia jestem pedagogiem - doradcą zawodu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, kursów i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości i poradnictwa zawodowego. Jestem również współautorką publikacji „Dobry start na rynku pracy – studencki przewodnik kariery”. Oprócz prowadzenia własnej firmy pomagam w tworzeniu nowych pomysłów biznesowych, ich realizacji oraz pisaniu biznesplanów i wniosków na dotację, dofinansowanie (z bardzo różnych obszarów i branż, wszystkie zakończone sukcesem :) ). Kilka lat temu weszłam na ścieżkę szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego, dzięki której w tej chwili zarówno w życiu prywatnym i zawodowym staram się kierować sercem, intuicją i jak najlepiej wykorzystywać swój potencjał. Każdy dzień, sytuacja, wyzwanie traktuje jako kolejną, wzbogacającą lekcję i za każdą jestem bardzo wdzięczna. Sama również często korzystam ze wsparcia innych, bo wiem że jest to niezwykle ważne i inspirujące.

MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama, ul. Marco Polo 9

CZAS TRWANIA: 1-1,5h

INWESTYCJA: 120 zł, przy zakupie 4 konsultacji – 380 zł za całość

TERMIN: indywidualnie ustalany

ZAPISY: Jeśli jesteś zainteresowana konsultacjami wypełnij formularz zgłoszeniowy a ja skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu.
Formularz: https://goo.gl/forms/OFZscHoS3dOVHC5v2

Masz pytania? 
Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@dalejmama.pl lub pod nr tel. 789 429 110