Serdecznie zapraszamy na indywidualne sesje Mindfulness Zen Coachingu, polegające na byciu w pełni obecnym dla drugiej osoby, na uważnym słuchaniu i towarzyszeniu w drodze do źródła wszystkich odpowiedzi – do Twojej własnej Esencji – poprzez uważność, połączenie, medytację, empatię, bycie w pełni Tu i Teraz, słuchanie i zapytywanie o to, co najistotniejsze, co żywe w Tobie, co Cię sprowadza i co Ciebie prowadzi przez życie, co jest obecne teraz.

Mindfulness Zen Coaching jest medytacją we dwoje, w której możesz doświadczyć zarówno bycia wysłuchanym jak i samemu wsłuchać się głeboko w siebie – w bezpiecznej, przyjaznej, życzliwej atmosferze, pozbawionej oceniania i osądzania. Prowadzić nas będzie mądrość i otwartość serca i umysłu, cała nasza wiedza i doświadczenie, a także intuicja, empatia i szczere zaciekawienie drugą osobą. Będzie szansa na doświadczenie ciszy i własnej głębi, a w niej tego, za czym tęsknisz i czego pragniesz najbardziej w tej chwili.

Zen Coaching to towarzyszenie w powrocie do siebie, do swojego źródła i swojej życiowej esencji. To może być znalezienie długo poszukiwanych odpowiedzi, a czasem pozwolenie na pozostawanie z ‚nie wiem’ i odkrywanie co to dla Ciebie znaczy. Jak to jest świadomie pozostać z tym, co przynosi kolejna chwila. Czy możesz temu zaufać. Czy możesz na moment odpuścić kontrolę. Zen coaching to sprawdzanie siebie i swoich możliwości w sytuacjach do jakich nie jesteś być może przyzwyczajony. To przekraczanie granic umysłowych koncepcji i wkraczanie w dużo bogatszy obszar, jaki oferuje nam życie, a jakiego zdajemy się nie zauważać. To poznawanie NOWYCH DRÓG i nowych ścieżek…do siebie, do szczęścia..spełnienia..radości..miłości..spokoju..wewnętrznej siły i mądrości.

Jeśli nauczysz się pozostawać ze sobą, ze swoją tęsknotą i swoim pytaniem w stanie głębokiej ciszy, słuchania, akceptacji i zaufania – odkryjesz swoje własne wewnętrzne zasoby i potencjał do znajdowania odpowiedzi na pytania, z którymi przychodzisz. Masz szansę odkryć, co dla Ciebie działa najlepiej i zadbać o to na co dzień. Obecność coacha wspiera Cię w tym procesie. Coach pozostaje uważny nie tylko na Twoje słowa, ale na wszelkie inne istotne sygnały, jakie się pojawiają w trakcie sesji. Jest uważny na cały proces, na to jak zmienia się Twoja energia i gdzie podąża Twoja uwaga, a kiedy oddalasz się od siebie i swojej esencji – łagodnie zachęca do powrotu do pełnego kontaktu ze sobą i połączenia z jakością, której szukasz. Coach daje przestrzeń do zatrzymania i wsłuchania się w najbardziej istotne aspekty, które sam możesz łatwo przeoczyć. Coach nie daje odpowiedzi, lecz zachęca do znajdowania ich samemu, wspierając Cię swoją uważną obecnością i pytaniami jakie się wyłaniają w danej chwili. Towarzyszy Ci w drodze do Twojego własnego miejsca mocy, mądrości i uzdrowienia. Tam masz szansę odnaleźć wszystkie ważne dla Ciebie odpowiedzi. 

Sedno Zen Coachingu tkwi w uważnym słuchaniu i połączeniu. To czego pragniesz, czego szukasz, po co przychodzisz i czego Ci potrzeba – ujawnia się krok po kroku jeśli dasz temu Przestrzeń. W tej przestrzeni masz szansę doświadczyć swoich własnych najgłębszych zasobów – Esencji istnienia – które wyłaniają się ze słuchania i bycia w kontakcie ze sobą.

To czego uczysz się podczas sesji zen coachingu, możesz stosować na co dzień, dla siebie i w swoich relacjach z innymi (zarówno relacjach osobistych jak i zawodowych) i sprawdzać jak to DZIAŁA. Jaką zmianę wnosi w relacjach uważne słuchanie, medytacja, zaciekawienie, życzliwość i empatia oraz dawanie przestrzeni – dla siebie i dla drugiej strony. Twoje życie i Twoje relacje mogą stać się pełniejsze, głębsze, trwalsze, spokojniejsze, bardziej satysfakcjonujące i harmonijne, dzięki rozwijaniu i pielęgnowaniu w sobie stanu bycia w uważności, umiejętności uważnego słuchania i odpowiadania z uważnością na potrzeby chwili. 

Zen Coaching to Przestrzeń na Oddech.. 

“Najcenniejszym darem jaki możemy komukolwiek ofiarować jest nasza uwaga.

Kiedy obejmujemy pełną uwagą tych, których kochamy –

rozkwitają oni niczym kwiaty.”

Thich Nhat Hanh

Sprawdź, czy Mindfulness Zen Coaching może być odpowiedzą na Twoje potrzeby – zachęcam do doświadczenia Spotkania w duchu Zen Coachingu, do wspólnej medytacji w przestrzeni pełnej empatii, uwagi, kreacji. Zapraszam serdecznie do kontaktu i umówienia się na indywidualną sesję – bezpośrednie spotkanie indywidualne lub via skype, w języku polskim lub angielskim. 

Sesje mogą odbywać się we wtorki, czwartki, ale także w inne dni tygodnia - w indywidualnie umówionym terminie.

 

KOSZT: Tylko w maju! Sesje Zen Coachingu w promocyjnej cenie – 90zł/1h.

MIEJSCE: Akademia Rozwoju DalejMama ul. Jemiołowa 44/10 (lok. 107b)

ZAPISY: https://goo.gl/forms/KsGhOwmy73euRBUi1 


O prowadzącej: dr Lidia Żurawowicz, wykładowca akademicki (doktorat w dziedzinie Zarządzania), Coach Uważności / MindfulnessZenCoach, Nauczyciel Mindfulness, z wieloletnim doświadczeniem w praktyce medytacji, Certyfikowana Nauczycielka MBSR (Program Redukcji Stresu opartej na Uważności / Mindfulness-Based Stress Reduction) w The Institute for Mindfulness-Based Approaches (Niemcy). Od 2015 roku prowadzę regularne Medytacje Uważności oraz sesje relaksacji we Wrocławiu. Medytacje Mindfulness, będące podstawą programu MBSR, praktykuję od 2009 roku. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje i doświadczenie pod okiem doświadczonych nauczycieli, regularnie uczestniczę w szkoleniach dla nauczycieli mindfulness i odosobnieniach medytacyjnych. Szkolę się w zakresie praktyki Zen Coachingu pod okiem jego twórcy Kare Landfalda. Organizuję i prowadzę medytacyjne weekendy Uważności, sesje relaksacyjne i medytacyjne, zarówno grupowe jak i indywidualne. Współpracuję z firmami, organizacjami, szkołami i uczelniami. Uważność w życiu codziennym jest moją pasją, stylem życia, dzięki któremu nabiera ono głębokiego sensu i zmienia się jego jakość. Zafascynowana jestem potencjałem, który tkwi w każdym z nas, ŻYCIEM TU I TERAZ, w pełni świadomym, akceptującym, życzliwym, mądrym i empatycznym.

Więcej informacji:

www.artofmindfulness.pl